facebook

Drzwi i okna PCV - Gdynia, Gdańsk, Sopot | Krisbud

Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam nie tylko uzyskać bardzo wysoki poziom usług i obsługi Klienta, ale także wpłynęło na nawiązanie wieloletniej współpracy z najlepszymi na rynku producentami. Dzięki temu nasza oferta, zarówno okien jak i drzwi, jest pełna markowych rozwiązań, wyróżniających się dzięki doskonałej jakości wykonania, estetyce oraz trwałości. Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Drzwi

Szeroki wybór drzwi pochodzących od cenionych i rozpoznawalnych producentów jak PORTA, DRE czy GERDA. Pełna gama stylów i kolorów: modele klasyczne oraz nowoczesne, w wersji jednolitej i przeszklonej, co umożliwi każdemu Klientowi z Gdyni czy okolic  znalezienie opcji pasującej do mieszkania lub domu pod każdym względem.

Okna

Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości okien PCV oraz drewnianych. W naszym asortymencie znajdują się profile wyłącznie od najlepszych na rynku producentów, wyróżniające się nie tylko dzięki wysokiej estetyce, ale przede wszystkim trwałości i energooszczędności. Ich zadaniem jest zapewnienie ochrony przed warunkami atmosferycznymi i stratami ciepła w budynku. Szeroki wybór modeli w różnych stylach i kolorystyce umożliwi dopasowanie odpowiedniej wersji do każdego domu.

NOWOŚĆ !!

Jako jedyna firma w branży możemy zaproponować Państwu montaż nowego modelu drzwi na znajdujące się już w domu stare ościeżnice. Oferujemy również >>wykonanie zupełnie nowej futryny z odpornego materiału MDF, bez konieczności demontażu starej. Taka modernizacja to uzyskanie atrakcyjnej wizualnie stolarki bez wysokich kosztów wymiany.

Krisbud

Początki firmy Krisbud PHU z Gdyni sięgają 1995 roku, kiedy zajęliśmy się sprzedażą oraz fachowym montażem stolarki otworowej. Dostarczaliśmy naszym Klientom okna i drzwi w Gdańsku, Gdyni i Sopocie i zajmujemy się tym do dziś. Nasza oferta obejmuje także rolety i żaluzje, szafy wnękowe i kuchenne oraz wykonywanie pełnych remontów wnętrz. Kompleksowość naszych usług pozwala nam na spełnienie oczekiwań każdego Klienta, planującego wyposażyć lub odświeżyć swój dom.

Nasza firma rozwija się z roku na rok, proponując coraz bardziej rozbudowaną ofertę stolarki budowlanej. Nasza renoma opiera się na wysokich kwalifikacjach pracowników, który zapewniają każdemu Klientowi kompleksową obsługę, obejmującą doradztwo, pomiary, wycenę oraz profesjonalny montaż.

Oferowane przez nas okna PCV i drewniane oraz drzwi posiadają wymagane certyfikaty:

  • Aprobatę Techniczną, wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej,
  • Atesty Higieniczne, wydane przez Państwowy Zakład Higieny.


Kierujemy się przekonaniem, że wyłącznie zadowoleni Klienci zostaną z nami na stałe, dlatego nasza oferta jest zgodna z aktualnymi zapotrzebowaniami i oczekiwaniami rynku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej, mając nadzieję, że dołączą Państwo do rosnącego grona naszych zadowolonych Klientów z Gdańska, Gdyni i okolic.


Serwis okna od A do Z

Świadczymy również usługi związane z serwisem pogwarancyjnym, zajmując się usuwaniem wad fabrycznych okien oraz poprawiając wszelkie niedociągnięcia montażowe. Nasze usługi obejmują:

  • wymianę uszczelki,
  • regulację oraz konserwację okuć,
  • wymianę pakietów szybowych.
Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2019