facebook

Drzwi VERTE

Drzwi VERTE

Jeżeli poszukują Państwo elementów wyposażenia do swojego domu czy mieszkania, które są doskonałą odpowiedzią na nowoczesne trendy we wzornictwie, to zdecydowanie polecamy drzwi marki VERTE, które u nas dostępne są w wielu różnych wariantach.

Wyroby tego producenta nie tylko zachwycają użytkowników swoim unikalnym wzornictwem, lecz także bardzo dobrą jakością wykonania, co jest efektem zastosowania odpowiedniej klasy materiałów. VERTA stawia na obwiedniowe okleinowanie swoich drzwi, co sprawia, że jest ono niewidoczne dla użytkowników, dzięki czemu skrzydło tworzy jednolitą, niczym nieprzerwaną strukturę. Przekłada się to również na estetykę oraz odporność na uszkodzenia krawędzi.

 

verte1

 

Producent przywiązał szczególną wagę do tego by wszystkie elementy konstrukcyjne i dekoracyjne skrzydła reprezentowały sobą jednolitą stylistykę, i były atrakcyjne wizualnie.

 

verte2

 

Proponujemy Państwu kilka kolekcji drzwi tego producenta. Każda z nich stanowi osobną paletę rozwiązań, w których dostępne są skrzydła o odmiennym stopniu przeszklenia oraz innym układzie szyb czy płycin. Wśród oferowanych przez nas produktów nie brakuje rozwiązań idealnych dla sypialni, salonu, łazienki czy garderoby.

Jeżeli poszukujecie Państwo innych rozwiązań, niż klasyczne drzwi uchylne, to posiadamy też szeroki asortyment wariantów dwuskrzydłowych, czy też przesuwnych, które w ostatnich latach wyraźnie zyskały na znaczeniu w branży dekoratorskiej.

Przypominamy o doborze odpowiedniej ościeżnicy i opasek, które w przypadku skrzydeł VERTE powinny mieć 8 cm szerokości. Dla klientów z Gdyni i Trójmiasta przewidzieliśmy darmowe pomiary.

 

verte3

 

verte4

 

verte5

 


 

Acrobat

 

Pobierz katalog (.pdf)

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2017