facebook

Drzwi VERTE

Drzwi VERTE

VERTE jest marką drzwi, które wzornictwem nawiązują do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogły nam zaprojektować tę nowoczesną kolekcję, odpowiadającą najbardziej aktualnym potrzebom rynku.

 

Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały, stworzyliśmy produkt pod względem jakościowym reprezentujący najwyższe standardy wykonania. Cechą, na którą w szczególności należy zwrócić uwagę w przypadku tej kolekcji, to zastosowanie innowacyjnej technologii jaką jest okleinowanie obwiedniowe. Połączenie okleiny jest niewidoczne dla użytkownika, ze względu na umiejscowienie od wewnętrznej strony przylgi. Dzięki temu krawędzie wyglądają bardziej estetycznie i są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 

verte1

 

Projektując kolekcję drzwi VERTE przywiązywaliśmy wagę do tego, aby wszystkie elementy drzwi, poszczególne opcje i dodatkowe rozwiązania współgrały pod względem estetycznym i wizualnym.

 

verte2

 

Każda grupa modeli stanowi swoistą rodzinę, w ramach której oferujemy, skrzydła o różnym stopniu przeszklenia i różnym układzie szyb i płycin. Udostępniliśmy w ten sposób możliwość dopasowania skrzydeł do różnych pomieszczeń, typu łazienka, garderoba, pokój.

 

Do bezramkowych skrzydeł, w bardzo nowoczesnej stylistyce, dobraliśmy idealnie pasującą ościeżnicę z prostymi krawędziami i szerokimi 8 cm opaskami.

 

W ofercie znajdują się również drzwi dwuskrzydłowe oraz systemy przesuwne, które stanowią coraz bardziej popularne rozwiązanie, polecane przez architektów szczególnie we wnętrzach gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych drzwi uchylnych.

 

Polecamy drzwi marki VERTE jako produkty reprezentujące najwyższą jakość wykonania oraz niezawodność w użytkowaniu.

 

verte3

 

verte4

 

verte5

 


 

Acrobat

 

Pobierz katalog (.pdf)

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2019