facebook
logo
slideslideslideslideslide

Drzwi

Szukasz dobrych drzwi w Trójmieście?
Zapraszamy do KRIS-BUD w Gdyni!

Zamów darmowy pomiar!

📞 508 169 444

Kupno drzwi, to ogromne wyzwanie dla każdego. Szczególnie osoby, które robią to po raz pierwszy mogą miec z tym problem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, doradzamy w doborze drzwi - przyjeżdżamy na miejsce montażu, dokonujemy kompleksowych pomiarów i na ich podstawie tworzymy oraz przedstawiamy ofertę dostosowaną do Państwa mieszkania lub domu. To, co wyróżnia nas spośród innych, to indywidualne podejście do każdego klienta - od pierwszego pomiaru, do końcowego montażu.

Zaufało nam już wielu klientów. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która idealnie radzi sobie nie tylko ze sprzedażą oferowanych przez nas produktów, ale przede wszystkim z montażem najwyższej jakości stolarki otworowej (okna i drzwi).

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo drzwi wiodących na rynku producentów, takich jak: PORTA, DRE czy każdemu znanej GERDY. Gdańsk, Gdynia i Sopot, to miasta, które obsługujemy. Nasza oferta obejmuje nie tylko drzwi wewnętrze i zewnętrzne, ale również wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do montażu oraz odpowiedniego użytkowania produktu. W proponowanym asortymencie znajdziecie Państwo m.in: klamki, rozetki, zamki oraz inne produkty.

To, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych, to możliwośc montowania nowych drzwi na stare ościeżnice. Jesteśmy w stanie dopasowac każdy rodzaj drzwi do starych futryn PORTA albo VERTE. Dzięki temu oszczędzacie Państwo nie tylko pieniądze, ale również cenny czas.

Proponowane przez nas drzwi to połączenie elegancji i prostoty. W ofercie znajdują się proste modele z delikatnym dekorem, jak również klasyczne, które posiadają szybę. Krisbud jest zatem miejscem, gdzie znajdziecie model drzwi nadający Waszemu mieszkaniu niepowtarzalnego charakteru. W naszym sklepie dostaniecie drzwi w różnych gamach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujecie je do najbardziej szalonych kolorów. Zachęcamy zatem do kontaktu - postaramy się, aby przedstawiona przez nas oferta spełniła Państwa oczekiwania w 100%.

Drzwi PORTA Drzwi marki DRE
Oferta drzwi Asilo Zobacz drzwi Verte
KMT - drzwi Drzwi Gerda
Renowwacja drzwi Akcesoria drzwiowe

 

 

 

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2019